Eredmények

E-mail Print PDF

 

Tószegi Vadrózsák-Pityke 57:24 Nagy Luca 13, Perjési Panka 5, Holló-Zsadányi Senon 4, Fehér Nóra 1, Királyházi Peti 1, Királyházi Kamilla, Illés Nóra, Csontos Viki, Rácz Tamara, Králik Anna

Országos serdülő bajnokság, Dél-Keleti régió:
Nagykőrösi Sólymok SE – Pityke KSE 60-72 (13-26, 18-17, 10-15, 19-14)
Pityke KSE: Hoffer Marcell 12/6, Nagy Benjámin 5/3, Rácz Zénó 34/6, Bartók Máté 5, Hőgye Attila 5, Subicz Noel 4, Bárány Gergő 6, Avár Bence 1, Marticsek Dániel, Nyitrai László, Maksa Martin.
Pityke KSE – Karcagi SE 100-89 (23-28, 28-15, 26-20, 23-26)
Pityke KSE: Hoffer Marcell 16/12, Maksa Martin 12, Nagy Benjámin 6, Rácz Zénó 35/9, Bartók Máté 5, Hőgye Attila 11, Bárány Gergő 9, Subicz Noel 4, Avár Bence 2, Marticsek Dániel.

Károly Kurucz fényképe.

MINI Pityke-Lehel/B 74-31 Maksa Roli 43, Racz Tamara 13, Kolozsi Vanessza 6, Kalmár Máte 4, Boldizsar Endre 2, Tamasi Kristóf 2, Rusvai Koppány 2, Papp Nándi 1, Patakvárhegyi Zoli 1, Kiralyházi Peti, Karai Lilla , Dónáth Brigi

Kenguru A csoport

Baja-Pityke 48-75... Kecskemét-Pityke 54-78

U11 JNKSZ

Jászberény - Pityke KSE 32-78
Dobók: Rácz Tamara 2, F.ehér Nóri 8, Fischer Pál 10, Holló-Zsadányi Seni 2, Jakab Kelemen 12, Királyházi Kamilla 1, Lukácsi Gaga 7, Nagy Gabi 25, Nagy Luca 9, Perjési Panka 2, Csonots Viki, Illés Nóri, Kolozsi Vanessza.

U12 Gyermek lányok

Pityke Lányok - Hernád 67-38
Dobók: Purigracski 4, Királyházi 2, Holló-Zsadányi 4, Patakvárhegyi 2, Fehér 12, Perjési 12, Nagy 11, Rácz 10, Csontos 3, Illés 3, Komáromi 4, Králik A., Králik R.

KKA Jégtörő Matyi - Pityke Lányok 80-52
Dobók: Purigracski 3, Királyházi, Holló-Zsadányi 8, Fehér 3, Perjési 9, Nagy 7, Rácz 11, Patakvárhegyi, Csontos, Komáromi 8, Králik A. 2, Králik R., Illés 1.

U12 Gyermek fiúk

Pityke Fiúk - Kecskeméti KA Kismercik 79-72
Dobók: Nagy G. 25, Molnár 20, Lukácsi 13, Maksa 6, Bárány 5, Harsányi 4, Fischer 2, Jakab 2, Gál 1, Nagy Zs. 1, Rab.

Pityke Fiúk - Bajai NKK 69-63
Dobók: Nagy G. 31, Lukácsi 11, Jakab 9, Bárány 4, Maksa 4, Harsányi 3, Molnár 3, Rab 2, Nagy Zs. 1, Fischer 1, Gál.

JNKSZ U14
Pityke KSE - Lehel Kosársuli/B 78-47
Dobók: Rácz 46/12, Hofi 5, Bartók 2, Subicz 2, Hőgye 7, Maksa 4, Nagy B. 3, Bárány 5, Illés-Szabó 4, Marticsek, Nagy Sz., Nyitrai 
Pest megyei női forduló:

Pityke KSE - Miklósi Kékgólyák 68-38
Dobók: Molnár 27, Barabás 18, Borzák 15, Mester 6, Berényi 2, Búz, Szentpéteri

Pityke KSE - BKG DSE 110-45
Dobók: Borzák 23/3, Molnár A. 34/9, Barabás 22/6, Borsányi 4, Szentpéteri, Berényi, Búz 6, Mester 14, Petrezselyem, Molnár Zs. 7.
Edző: Velkeyné Glaser Zsuzsa

Kecske Kupa "C" csoport
Pityke Minik - Arany lány "B" 62-18
Dobók: Husvai, Tamasi 3, Rácz 16, Kolozsi 1, Bárány 34, Boldizsár 3, Patakvárhegyi, Papp 1, Illés 4

Pityke Minik - Nagykőrös 76-14
Dobók: Husvai 8, Tamasi 2, Rácz 16, Kolozsi, Bárány 34, Boldizsár 5, Patakvárhegyi, Papp 1, Illés 10
Edző: Velkey István

Regionális U16 forduló:
Pityke KSE - Békési SzSK 46-82
Dobók: Nagy, Erdei 13/6, Marticsek 8, Bárány, Rácz 10/6, Velkey 10/3, Kelemen, Gál 5, Baranyi, Maksa

Jász-Nagykun-Szolnok megyei U16 forduló:
Pityke KSE - Békési SzSK 45-77
Dobók: Nagy, Erdei 4, Marticsek 8, Bárány, Rácz 8, Velkey 8, Kelemen, Gál 7, Baranyi 5/3, Maksa 1, Bodnár 2, Bartók 2.
Edző: Patay Zsolt

U11 Kenguru 3.forduló, A csoportban az eredmények:
Pityke KSE - Bajai NKK A 74-58
Dobók: Nagy G. 25, Lukácsi 20, Jakab 6, Rab 5, Nagy L. 5, Harsányi 4, Bárány 3, Fischer 3, Fehér 2, Kishalmi 1, Maksa, Rácz

KKA Jégtörő Mátyás - Pityke KSE 61-105
Dobók: Nagy G. 34, Lukácsi 26, Jakab 12, Harsányi 9, Nagy L. 9, Bárány 6, Rab 2, Maksa 2, Rácz 2, Fehér 1, Fischer 1, Kishalmi 1.
Edző: Patay Zsolt

Kecske Kupa

Pityke Velkey fényképe.

Szombaton U11 JNKSZ eredmények:
Szolnoki Leopárd Kölykök - Pityke KSE 60-33
Dobók: Nagy L. 17, Fehér N. 9, Perjési A. 4, Királyházi K. 1, Holló Zsadányi S. 1, Rácz T. 1, Kolozsi V., Králik R., Csontos V., Králik A., Illés N.

Pityke KSE - Szolnoki Leopárd Kölykök 36-49
Dobók: Nagy L. 18, Fehér N. 7, Rácz T. 5, Holló Zsadányi S. 4, Perjési A. 1, Csontos V: 1, Királyházi K., Kolozsi V., Králik A., Králik R., Illés N.
Edző: Velkey István

Gábor Holló fényképe.

Nemzeti serdülő bajnokság, 4. forduló:
Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/C 79-42 (19-11, 14-11, 23-8, 23-12)
Pityke: Hoffer 2, Maksa 16, Melján 2, Bartók, Hőgye 9, Rácz 29/6, Avár 6, Nagy 6, Bárány 11, Subicz.
SZEDEÁK/B - Pityke KSE 66-73 (16-18, 13-10, 14-22, 23-23)
Pityke: Hoffer, Rácz 34, Bartók, Melján 5, Maksa 12, Hőgye 12, Subicz, Bárány 10, Nagy, Avár.

Károly Kurucz fényképe.

U11 JNKSz lányok 
Pityke-Tószegi Rózsák 44:84
Fehér Nóri 19, Nagy Luca 10, Perjési Panna 6, Rácz Tamara 4,Csontos Viki 3, Holló-Zsadányi Senon 1, Králik Réka 1, Králik Anna, Királyházi Kamilla, Kolozsi Vanessza,Illés Nóri

 

 

U12 fiúk mérkőzései a hétvégén:
Bajai Bácska - Pityke fiúk 73-57
Dobók: Lukácsi G. 17, Maksa R. 13, Molnár R. 9, Nagy G. 8, Jakab K. 2, Harsányi Á. 2, Rab M. 2, Nagy Zs. 1, Fischer P. 1, Kishalmi Á. 1, Bárány Sz. 1, Pápai K., Gál D.

Pityke Fiúk - KKA Vadmacskák 58-49
Dobók: Nagy G. 15, Lukácsi G. 15, Jakab K. 13, Rab M. 5, Molnár R. 3, Harsányi Á. 2, Bárány Sz. 2, Nagy Zs. 1, Maksa R. 1, Pápai K. 1, Fischer P., Kishalmi Á., Gál D.
Edző: Patay Zsolt

 

U12-es lányaink meccsei szombaton:
Pityke leány - MNÁMK Rakéták (Baja) 44-36
Dobók: Nagy L. 25, Fehér N. 6, Perjési P. 6, Purigracski L. 5, Holló-Zsadányi S. 1, Rácz T. 1, Királyházi K., Králik A, Komáromi N., Illés N., Csontos V.

KLIKK Zsiráfok - Pityke lány 68-37
Dobók: Fehér N. 11, Nagy L. 9, Komáromi N. 5, Rácz T. 4, Perjési P. 4, Králik R: 3, Illés N. 1, Purigracski L, Királyházi K., Holló-Zsadányi S., Králik A., Csontos V.
Edző: Velkeyné Glaser Zsuzsanna

Zsolt Komáromi fényképe.

 

II. hely XXI.Pityke Kupa Jakab Nándor fényképe.

 

Békésen járt az U16-os csapatunk:
Békési Gladiátorok - Pityke KSE 85-69
Dobók: Velkey G. 24, Erdei B. 18, Marticsek M. 15, Gál G. 6, Borsos M. 4, Bartók M. 1, Nagy G. 1, Baranyi L, Bodnár M.

A második meccsen aznap:
Békési Gladiátorok - Pityke KSE 85-51
Dobók: Velkey G. 22, Marticsek M. 10, Borsos M. 6, Erdei B. 4, Bodnár M. 4, Baranyi L. 3, Gál G. 2, Nagy G., Bárány B., Bartók M.
Edző: Velkey István

 

Dunaharaszti-Pityke PM NFJ 38:68 Molnar Anna 28, Borsanyi Boglarka 14, Barabas Szindi 12/9, Borzak Betti 11/6, Berenyi Petra 2, Buz Bea 1, Mester Niki, Molnar Zsofi

 

Százhalombatta-Pityke KSE PM NFJ 51:58

Molnar Anna 22/9, Borzak Betti 17/3, Barabas Szindi 11/6, Borsanyi Bogi 7, Mester Niki 2, Buz Bea, Berenyi Petra

Pityke Velkey fényképe.

 

 

 

Győzelem Szegeden!:)
Kadett regionális fiú mérkőzés
Szedeák - Pityke KSE h.u. 70-74
Dobók: Velkey G. 30p, Marticsek M. 25p, Erdei B. 10p, Rácz Z. 9p, Nagy G., Csókás Z., Maksa M., Bartók M., Kelemen B., Baranyi L.
Edző: Patay Zsolt

 

 

Pityke Velkey fényképe.

 

Edzőmérkőzés Pityke-Monor 65:54

ELKEZDTÜK!!!

Velkey Pisti fényképe.

 

Velkey Pisti fényképe.

 

Velkey Pisti fényképe.

 

Velkey Pisti fényképe.

 

FERMO III.hely

Szilvia Király fényképe.

JNKSZ I.hely

Zsolt Király fényképe.

ORSZÁGOS B döntő III. hely

Pityke Velkey fényképe.

Erika Kőháziné Király fényképe.

Országos elődöntő Diákolimpia III.hely

Zoltán Kőházi fényképe.

 

 

PM FS III. hely

 

Zoltán Kőházi fényképe.

Ostrava II. hely

Filep Laura fényképe.

PM NFJ IV. hely  Különdíjas: MOLNÁR ANNA

Mester Szabolcs fényképe.

Országos elődöntő II. hely Kaposvár DO III.kcs

Edit Hofferné Dér fényképe.

PM KADET II. hely

Pityke-PAFC_KKA 61-70 Borzák Betti 19/6, Borsányi Boglárka 16, Molnár Anna 14/3, Barabás Szindi 9, Mester Niki 3, Berényi Petra, Milkovics Tünde, Petrezselyem Panna, Molnár Zsófi

Mester Szabolcs fényképe.

 

U11 csapatunk Karcagon

Pityke-Karcag 51:11 Harsányi Ákos 13, Nagy Gábor 13, Lukácsi Gábor 7, Fischer Pál 5, Molnár Richárd 4, Király Anna 3, Nagy Zsombor 2, Rab Martin 2, Maksa Roland 2 ,Gál Dániel, Fehér Nóra, Nagy Luca

JNKSZ U11Pityke-Karcag 63:21 Nagy Gabi 15, Király Anna 13,Molnár Richi 10,Lukácsi Gábor 9, Rab Martin 5, Maksa Roland 4 , Nagy Luca 3, Harsányi Ákos 3, Fischer Pál 1,Gál Dániel, Nagy Zsombor, Fehér Nóra

Pityke Velkey fényképe.

U12 felsőház B csoport

Pityke Párducok - Békési Gladiátorok 69-51 
12-8; 22-17; (+2 - +5) 16-12; 17-9

Bárány Gergő 25; Hoffer Marcell 14; Hőgye Attila 12; Molnár Zsófia 8; Lukácsi Gábor 3; Molnár Richárd 2; Nagy Gábor 2; Nagy Benjamin 1; Illés- Szabó Bence; Marticsek Dániel; Mühl Nándi; Subicz Noel;

Pityke Párducok - Bajai Bácska 70-69
17-12; 12-18 (+7 - +6) 18-19; 16-14

Hőgye Attila 21; Bárány Gergő 16; Hoffer Marcell 12; Molnár Zsófia 7; Subicz Noel 5; Molnár Richárd 3; Lukácsi Gábor 3; Marticsek Dániel 1; Mühl Nándi 1; Nagy Gábor 1; Illés-Szabó Bence; Nagy Benjamin;

 

OSTRAVA II. hely és II.hely

Filep Laura fényképe.

 

Pest megye BAJNOKA Petőfi iskola
Gál Gergő, Hoffer Marci, Hőgye Attila, IllésSzabó Bence,Kőházi Bence, Lakatos Máté,Maksa Martin, Nagy Benjámin, Rácz Tamás Rácz Zénó,Subicz Noel, Velkey Géza

Zoltán Kőházi fényképe.

PM NF Pityke-Dunaharaszti MTK 90:57

Molnár Anna 29/3, Borzák Betti 25/12, Barabás Szindi 20/6, Borsányi Bogi 8, Mester Niki 6, Búz Bea 2,Molnár Fanni, BerényiPetra

PM NK

Kecskemét - Pityke KSE: 64-66
Molnár Anna 20/3, Barabás Szindi 20/9, Mester Niki 10, Borsányi Bogi 9, Borzák Betti 7/3, Milkovics Tündi, Molnár Zsófi, Berényi Petra

Miklosi Kék Gólyak - Pityke KSE: 43-82 
Barabás Szindi 16/3, Mester Niki 14, Borzák Betti 14/6, Milkovics Tündi 13, Molnár Anna 10, Borsányi Bogi 9/3, Berényi Petra 6, Molnár Zsófi

Anna Molnár fényképe.

Kecske Kupa

Pityke-Dunaharaszti 45:39 Nagy Luca 19, Perjési Panka 11, Fehér Nóra 5, Patakvárhegyi Anasztázia 4, Holló-Zsadányi Senon 4, Králik Réka 1, Králik Anna 1, Rusvai Sára, Komáromi Noémi, Purigracski Lili, Sárkány Hanna

Pityke-ÉZI 56:32 Fehér Nóra 11, Nagy Luca 9, Purigracski Lili 6, Perjési Panka 2, Komáromi Noémi 2, Patakvárhegyi Anasztázia 1, HollóZsadányi Senon 1, Rusvai Sára, Králik Réka, Králik Anna, Sárkány Hanna

JNKSZ u11

KisPitykék-Szolnok Sportcentrum 44:48 Lukácsi Gábor 21, Nagy Gábor 10, Rab Martin 5, Harsányi Ákos 3, Nagy Luca 2, Fischer Pál 2, Gál Dani 1, Nagy Zsombor, Bárány Szabolcs

PM FS

Pityke-Atomerőmű SE Lukácsi Lóri 30, Kőházi Bence 19/3, Szép Marci 15,Mester Márk 8,Lakatos Máté 8,Erdei Bence 8, Rácz Zénó 7, Csókás Zoli 7,Rácz Tomi 6, Filep Áron 5, Marticsek Milán 4, Velkey Géza 2

Pityke-BKGDSE 102:50 Mester Márk 24/12,Rácz Tomi 16, Velkey Géza 13/6, Lukácsi Lóri 12,Szép Marci 10,Erdei Bence 10/3,Lakatos Máté 6, Filep Áron 5, Kőházi Bence 2, Marticsek Milán 2,Csókás Zoli 2, Rácz Zénó

Zoltán Kőházi fényképe.

PM NFJ

Tatabányai KC - Pityke KSE: 58-60
Molnár Anna 32/9, Barabás Szindi 11, Borzák Betti 7/3, Mester Niki 4, Borsányi Bogi 3, Búz Bea 3, Milkovics Tündi, Berényi Petra

OSE Oroszlányok - Pityke KSE: 68-63
Molnár Anna 24/9, Barabás Szindi 22/12, Borsányi Bogi 10, Búz Bea 5, Borzák Betti 2, Mester Niki, Milkovics Tündi, Berényi Petra

Gyermek U12 (Ádám csapat)

Tünde Milkovicsné Szőke fényképe.

Szecska Tigrisek - Pityke Párducok 80-77 
(20-22;13-16; /+6;+3/; 22-18;19-18)
Molnár Zsófia 17; Hoffer Marcell 17; Hőgye Attila 16; Bárány Gergő 14; Illés-Szabó Bence 4; Lukácsi Gábor 4; Nagy Benjamin 2; Marticsek Dani 1; Nagy Gábor 1; Jakab Kelemen 1; Mühl Nándor; Molnár Ricsi;

Bajai NKK - Pityke Párducok 56-64
(8-11;12-15; /+3;+5/; 12-18;21-15)
Molnár Zsófia 20; Hőgye Attila 11; Bárány Gergő 9; Illés-Szabó Bence 9; Nagy Gábor 8; Lukácsi Gábor 2; Marticsek Dani 2; Nagy Benjamin 1; Jakab Kelemen 1; Mühl Nándor1; Molnár Ricsi1; Hoffer Marcell;

Pityke-BAjai NKK 47:50 Molnár Richi 16, Király Anna 9, Lukácsi Gábor 9, Maksa Roli 4, Jakab Kelemen 4, Harsányi Ákos 3, Nagy Zsombor 1, Nagy Luca 1,Gál Dani, Rácz Tamara, Rab Martin
Pityke-KKA MAthiász 57:75 Lukácsi Gábor 18,Jakab Kelemen 12, Molnár Richi 9, Rab Martin 5, Király Anna 5, Harsányi Ákos 3,Maksa Roli 3, Nagy Luca 1, Nagy Zsombor 1, Rácz Tamara, Gál Dani
Pozsonyi - Pityke KSE: 63-85
Borzak Betti 10/3, Molnar Anna 41/6, Barabas Szindi 23/3, Molnar Fanni 2, Buz Bea 4, Mester Niki 5, Molnar Zsofi
Anna Molnár fényképe.
PM NK
Pityke-Vagány Nyulak 110:46 Molnár Anna 40/3, Borsányi Bogi 29, Barabás Szindi 22, Borzák Betti 10, Mester Niki 6, Berényi Petra 3
Pityke-KKA-PAFC 76:72 Molnár Anna 30, Borsányi Bogi 14, Mester Niki 13, Borzák Betti 10, Barabás Szindi 9/3, BerényiPetra

FS Pityke-Eger VSI KOK 91:55 Szép Marci 16, Velkey Géza 14, Lakatos Máté 13/3, Kőházi Bence 13/3, Rácz Tamás 12, Erdei Bence 11/3, Filep Áron 4, Marticsek Milán 4, Gál Gergő 2,Rácz Zénó 2, Bartók Máté, Maksa Marit

FS Pityke-BpHonvéd 66:60 Rácz Tomi 21, Lakatos Máté 17, Velkey Géza 12, Szép Marci 6, Erdei Bence 3, Marticsek Milán 3, Kőházi Bence 2, Gál Gergő 2, Filep Áron, Rácz Zénó, Bartók Máté, Maksa Martin

FS Pityke- Nyíregyházi Sportcentrum 100:42 Szép Marci 19/3, Lakatos Máté 16, Rácz Tamás 15/9, Marticsek Milán 10, Erdei Bence 9/3,Kőházi Bence 8,Gál Gergő 6, Filep Áron 5/3, Velkey Géza 5/3, Rácz Zénó 5/3, Maksa Martin 2, Bartók Máté

U11 Kenguru kis Pitykék-Nagykőrösi Sólymok 70:29 Jakab Kelemen 14, Molnár Richi 14, Lukácsi Gábor 12,Király Anna 10, Nagy Gábor 6, Maksa Roland 5, Harsányi Ákos 4, Pápai Kevin 2, Nagy Luca 2, Rab Martin 1, Rácz Tamara

U11 Kenguru kisPitykék-Lehel Kosársuli 60:42 Lukácsi Gábor 22, Király Anna 18, Nagy Gábor 11, Jakab Kelemen 5, Molnár Richi 2, Harsányi Ákos 2, Rab Martin Maksa Roland, Nagy Luca, Rácz Tamara, Pápai Kevin,Gál Dani

Pityke -Oroszlány 84:54 az eddig veretlen Oroszlány ellen!!! Molnár Anna 35, Barabás Szindi 19/6, Borzák Bettina12/6, Búz Bea 12, Mester Niki 2, Molnár Fanni 2, Milkovics Tündi 2, Berényi Petra

Pityke-Albertirsa PM női 106:67 Molnár Anna 45/9, Barabás Szindi 22/9, Borzák Betti 20/12, Molnár Fani 6, Búz Bea 5, Mester Niki 4, Borsányi Bogi 4, Berényi Petra

PM FS Pityke-BLF 86:45 Mester Márk 15, Kőházi Bence 15/9, Lukácsi Lóri 14, Rácz Tomi 10, Marticsek Milán 8, Gál Gergő 8, Szép Marci 6, Filep Áron 6, Lakatos Máté 4, Rácz Zénó

PM FS Pityke-Vagány Nyulak 100:41 Lukácsi Lóri 19, Rácz Tomi 17/9,Lakatos Máté 14/3, Filep Áron 13/3, Mester Márk 10,Gál Gergő 10, Szép Marci 8/3, Kőházi Bence 5/3, Marticsek Milán 4,Rácz Zénó

JNKSZ FS Pityke-Szolnok/B 86:63 Szép Marci 18, Kőházi Bence 17/6, Erdei Bence 14/6, Marticsek Milán 8, Gál Gergő 7, Rácz Tomi 6, Hőgye Attila 6, Filep Áron 4, , Bárány Gergő 4, Csókás Zoli 2, Bartók Máté, Maksa Martin, Hoffer Marci,NagySzabolcs

-kadet lány PM

Pityke-Gödöllő 73: 38 Molnár Anna 29, Borzák Betti 14, Borsányi Bogi 14, Barabás Szindi 6, Mester Niki 4,Milkovics Tündi 4, , Berényi Petra 2

Pityke-PAFC/KKC 65:73 Molnár Anna 39, Borzák Betti 11/9, Mester Niki 9/3, Borsányi Bogi 4, Barabás Szindi 2, Berényi Petra,Milkovics Tündi


Kecske Kupa

kisPitykék-Baja 44:58 Nagy Gábor 21, Fehér Nóra 8, Jakab Kelemen 6, Lukácsi Gábor 6, Fischer Pál 1,Kshalmi Árpi 1, Holló-Zsadányi Panka 1, Maksa Roland, Perjési Panka, Bárány Szabolcs

kisPitykék-Mathiász 84:34 lukácsi Gábor 21, Maksa Roland 15, Fischer Pál 11, Nagy Gábor 10,Jakab Kelemen 8, Fehér Nóra 7 , Bárány Szabolcs 5, Kishalmi Árpád 4, Perjési Panka 2, Holló-Zsadányi Senon 1

OSB FIÚ

Pityke-Kecskeméti Akadémia 87:49
Lakatos Máté 16, Velkey Géza 16, Rácz Tamás 14/3, Marticsek Milán 12, Gál Gergő 10, Szép Marci 8, Erdei Bence 4, Rácz Zénó 3, Kőházi Bence 2, Filep Áron 1,Maksa Martin 1, Bartók Máté

Pityke-Hódmezővásárhely 50:105
Velkey Géza 17/3, Lakatos Máté 13, Rácz Tamás 9/3, Marticsek Milán 6, Kőházi Bence 3/3, Erdei Bence 2, Filep Áron, Bartók Máté, Szép Marci, Gál Gergő, Maksa Martin, Rácz Zénó.

Kenguru Pityke-BajaiNKK 56:46 Nagy Gábor 18, Lukácsi Gábor 12, Jakab Kelemen 9, Maksa Roland 5, Király Anna 3, , Rácz Tamara 3, Harsányi Ákos 3, Pápai Kevin 2,Nagy Zsombor 1, Nagy Luca, Rab Martin,Gál Dani

Pityke-LehelKosársuli 52:34 Lukácsi Gábor 15, Jakab Kelemen 12, Nagy Gábor 11,Király Anna 5, Maksa Roland 4, Nagy Luca 3, Rácz Tamara 1, Gál Dani 1, Nagy Zsombor, Rab Martin, Pápai Kevin, Harsányi Ákos

Pityke-Kisújszállás JNKSZ FS 110:67
Marticsek Milán 30/3, Kőházi Bence 23/3, Filep Áron 18, Gál Gergő 8, Hoffer Marci 8, Rácz Zénó 7/3, Hőgye Attila 6, Bárány Gergő 6, Bartók Máté 2, Csókás Zoli 2, Maksa Martin, Nagy Szabolcs

JNKSZ fiú serdülő Pityke-Jászberény/A 75:68
Erdei Bence 16/3, Kőházi Bence 14, Marticsek Milán 10, Gál Gergő 10, Szép Marci 8, Filep Áron 8, Rácz Zénó 3, Maksa Martin 2, Hőgye Attila 2, Bárány Gergő 2, Csókás Zoltán ,Bartók Máté, Hoffer Marc

Pityke Párducok (U12) - KKA Jimmy 41-49 Hoffer Marcell 12; Bárány Gergő 12; Hőgye Attila 8; Molnár Zsófia 3; Marticsek Dániel 2; Illés - Szabó Bence 1; Csókás Brigitta 1; Jeszenszky Márton 1; Nagy Benjámin 1; Subicz Noel; Molnár Richárd;

Pityke Párducok - Bajai NKK 52 - 45
Bárány Gergő 21; Hoffer Marcell 10; Csókás Brigitta 5; Hőgye Attila 4; Molnár Zsófia 4; Jeszenszky Márton 3; Illés - Szabó Bence 2; Marticsek Dániel 1; Nagy Benjámin 1; Subicz Noel 1; Molnár Richárd

PM fiú serdülő Pityke-Paks 121:47 Lukácsi Lóri 22, Lakatos Máté 18, Kőházi Bence 16, Velkey Géza 15/3, Rácz Tamás 14, Szép arci 8, Mester Máerk 7, Gál Gergő 6, Erdei Bence 5, Filep Árön 5/3, Rácz Zénó 5

Pityke-Szbatta Boys 94:52 Lakatos Máté 25/12, Lukácsi Lóri 15, Mester Márk 14, Velkey Géza 12, Rácz Tamás 11, Kőházi Bence 5, Gál Gergő 4, Szép Marci 4, Rácz Zénó 2, Erdei Bence 2, Filep Áron

OSB U14 Pityke-Kecskeméti Akadémia 86:58 Rácz Tamás 22 Velkey Géza 19, Szép Marci 10,Filep Áron 9/3, Kőházi Bence 8,Erdei Bence 7/3, Marticsek Milán 7/3, Gál Gergő 2, Bartók Máté 2, Csókás Zoltán, Rácz Zénó, Maksa Martin

Pityke-Vásárhelyi Rakéták 50:87 Velkey Géza 19, Rácz Tamás 17/3, Gál Gergő 4, Rácz Zénó 4,Marticsek Milán 2, Erdei Bence 2,Szép Marci 2, Csókás Zoli, Maksa Martin, Bartók Máté, Kőházi Bence,Filep Áron

Nyuszi Kupa Pasarét kisPityke-Fillér Leopárdok 70:32
Jakab Kelemen 22, Nagy Gábor 19, Lukácsi Gábor 13,Harsányi Ákos 13, Rab Martin 3, Rácz Tamara, Nagy Luca,Nagy Zsombor

kisPityke-Pannónia Vasas 59:47 Lukácsi Gábor 19, Nagy Gábor 17, Jakab Kelemen 10, Nagy Zsombor 5, Rácz Tamara 5, Harsányi Ákos 1, Nagy Luca 1, Rab Martin 1

 

PM felnőtt női mérkőzés ELSŐ GYŐZELEM felnőttek között junior csapattal Pityke-Albertirsa 69:60
Molnár Anna 22/9, Barabás Szindi 18/9, Búz Bea 7, Borzák Betti 6, Mester Niki 6, Molnár Fanni 4, Milkovics Tünde 4/3, Borsányi Boglárka 2

PM FS PitykeKSE-NKSólymok 89:45
Lakatos Máté 25/6, Rácz Tamás 17,Mester Márk 12,Szép Marcell 9, Velkey Géza 8, Erdei Bence 7/3, Lukácsi Lóránt 5, Filep Áron 2, Marticsek Milán 2,Kőházi Bence 2, Gál Gergő, Rácz Zénó

Pityke KSE-MiklósiKékRókák 115:16 Mester Márk 25,Lukácsi Lóri 16, Rácz Zénó 13/6, Erdei Bence 11/3, Filap Áron 10/3, Kőházi Bence 8, Szép Marci 7/3, Marticsek Milán 7, Velkey Géza 6, Gál Gergő 6, Rácz Tamás 4, Lakatos Máté 2

OSB Fiú Pata csapat Szolnok
Pityke kSE-Vásárhelyi Rakéták 61-104 Lakatos Máté 29, Velkey Géza 13, Rácz Tamás 5, Marticsek Milán 5/3, Szép Marci 4,Erdei Bence 2, Gál Gergő 2, Filap Áron1, Rácz Zénó, Kőházi Bence, Maksa Martin Csókás Zoltán, Bartók Máté

Pityke-Szolnok 101:53 Rácz Tamás 17, Lakatos Máté 16, Erdei Bence 14, Velkey Géza 12, Marticsek Milán 12, Gál Gergő 10, Kőházi Bence 8, Filep Áron 7, Szép Marci 5, Rácz Zénó, Maksa Martin, Csókás Zoltán Bartók

PM JNF Pityke Lányok -Monor 56:57
Molnár Anna 22,Barabás Szindi 18, Búz Bea 6, Borsányi Bogi 4, Mester Niki 2, Borzák Betti 2, Molnár Fanni 2

KKA Lucky A - Pityke Párducok 101 - 33

Hőgye A. 7; Hoffer M. 5; Csókás B. 4; Jeszenszky M. 3; Bárány G. 8; illés-Szabó B. 3; Molnár R. 1; Molnár Zs 1; Subicz N. 1; Marticsek D. Nagy B.

 

Pityke Velkey
Pityke Velkey Kis Pitykék-Pannónia Vasas 52:44 Lukácsi Gábor 21, Nagy Gábor 16, Jakab Kelemen 5, Maksa Roland 4, Rab Martin 3, Rácz Tamara 3, Nagy Luca, Fehér Nóra, Perjési Panka

 

Pityke Velkey
Pityke Velkey Kis Pitykék-Pannónia Vasas 52:44 Lukácsi Gábor 21, Nagy Gábor 16, Jakab Kelemen 5, Maksa Roland 4, Rab Martin 3, Rácz Tamara 3, Nagy Luca, Fehér Nóra, Perjési Panka

OSB Fiú Pata csapat Szolnok
Pityke kSE-Vásárhelyi Rakéták 61-104 Lakatos Máté 29, Velkey Géza 13, Rácz Tamás 5, Marticsek Milán 5/3, Szép Marci 4,Erdei Bence 2, Gál Gergő 2, Filap Áron1, Rácz Zénó, Kőházi Bence, Maksa Martin Csókás Zoltán, Bartók Máté

I.Pityke Best Team Streetball

I.hely Pityke Best Team Streetball Bp

 

I.hely Pityke Best Team Streetball Bp

 

 

Elkezdődött Országos Serdülő Bajnokság  I. forduló Békés
Pityke -Békési SZSK 84:36 Edei Bence 15/3, Lakatos Máté 14, Velkey Géza 12,Szép Marci 10/3, Kőházi Bence 7/3, Marticsek Milán 6, Gál Gergő 6, Rácz Zénó 5/3, Filep Áron 5, Rácz Tamás 2, Csókás Zoli 2, Bartók Máté, Gál Gergő, Maksa Martin

Pityke-Békéscsaba 72:39 Rácz Tamás 12/3, Lakatos Máté 11, Marticsek Milán 10, Velkey Géza 9, Kőházi Bence 9/3, Erdei Bence 6, Szép Marci 6, Filep Áron 4, Rácz Zénó 4, Bartók Máté 1, Gál Gergő, Csókás Zoli, Maksa Martin